23.04.2018 - Sakarya Haberleri ve Firma Rehberi

Yeni Yönetim Belirlendi

Yeni Yönetim Belirlendi

Geçen hafta seçimlerini yapan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) yeni yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi.

Seçimlerin ardından Akgün Altuğ başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı. Toplantıda yeni yönetim kurulu üyelerinin görevleri belli oldu.

Yeni görev dağılımı şu şekilde oldu:

Yönetim Kurulu Başkanı

A.Akgün Altuğ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Cem Gün

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Yüksel Avşar

Yönetim Kurulu Sayman Üyesi

Doğan Çatalbaş

Yönetim Kurulu Üyeleri

Yılmaz Dünya

Bünyamin Müftüoğlu

Erhan Fidan

Semih Çokay

Ramazan Sezer

Hüseyin Ür

İbrahim Arabul

Toplantının ardından değerlendirmede bulunan Başkan Altuğ şunları ifade etti:

“SATSO olarak bizde hizmet esastır ve bu hizmeti gönüllülük temelinde yürütmek önemlidir. SATSO olarak Sakarya’nın dinamizmini gerektiği seviyeye çıkarılmasında bize düşen görevi layıkıyla yerine getireceğiz. Sakarya için azim ve gayretle çalışma heyecanı içerisindeyiz.  Üyelerimizin bize gösterdiği güvenin ve desteğin önemini değerini biliyoruz. Bu çoğunluğun, bizlere teslim ettiği sorumluluğun farkındayız.  Sakarya hakettiği noktaya ulaşıncaya kadar arkadaşlarımızla aynı hedefe kararlılıkla yürüyecek ve çalışacağız. İş dünyasının omuzlarında yükselen, ekonomisi, turizmi ve tarımı ile büyüyen bir Sakarya için üyelerimizle birlikte çalışacağız.

Seçim sürecinde beraber çalıştığımız arkadaşlarımıza,  oy veren, vermeyen,  kapısını ve gönlünü bize açan Odamıza kayıtlı tüm üyelerimize tüm Sakaryalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Meclis Başkanlığı’nda teveccüh gösteren tüm meclis üyelerimize ve tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz.”

Geçtiğimiz hafta 2018-2022 dönemi seçimlerini tamamlayan SATSO’da meclis üyeleri ve meslek komiteleri seçimi, yönetim kurulu seçimi ve meclis başkanlığı seçimi yapılmıştı.

9 Nisan 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ