23.04.2018 - Sakarya Haberleri ve Firma Rehberi

SATSO’dan Büyükşehir’e Ziyaret

SATSO’dan Büyükşehir’e Ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan SATSO heyeti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret etti.

SATSO heyetine yeni görevlerinde başarılar dileyen Toçoğlu “SATSO şehrimiz sanayi ve ticaret hacminin artmasına katkı sağlayacak önemli bir kurum. Büyükşehir Belediyesi olarak gerek iş dünyası gerekse sivil toplum kuruluşlarımızla ortak çalışmalara imza atıyoruz. Paydaşlarımızla yürüttüğümüz başarılı çalışmalarla şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. SATSO’nun yeni yönetiminde çok kıymetli iş adamlarımız var. Şehrimiz için hep birlikte çalışmalıyız. İnşallah SATSO ile Sakarya’mız için güzel hizmetlere imza atmaya devam edecek, sanayicilerimize, esnafımıza, iş adamlarımıza desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Akgün Altuğ, “Heyecanlı bir seçim sürecini geride bıraktık. SATSO üyelerimiz beni ve ekibimi bu göreve layık gördüler. Genç, dinamik ve aktif bir yönetim kurulu oluşturmaya özen gösterdik. Yöntemimde çeşitli meslek odasından temsilcilerimiz bulunuyor. Hedefimiz önce üyelerimizin istekleri doğrultusunda şehrin ekonomisi için çalışmalar gerçekleştirmektir. Bir diğer öncelikli hedefimiz ise ülkemizin ticaret ve sanayisine katkı sağlayacak işler üretmektir” diye konuştu.

10 Nisan 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ